Tre kontorer, men som
☝️ familie
.

Nicke Wikström

VD

nicke@ohmy.nu

070 247 88 80

Christian Albinsson

Innholdsstrateg

christian@ohmy.nu

070 438 69 46

Fanny Holländer

Byråsjef

fanny@ohmy.nu

070 963 05 96

Filip Dalhamn

Utviklingsansvarlig

filip@ohmy.nu

070 981 32 01

Patrik Lythell

Kreativ sjef

patrik@ohmy.nu

Sara Thun

Byråsjef

sara@ohmy.nu

076 241 14 85

Johan Norlund

Prosjektleder

johan@ohmy.nu

070 666 30 33

Johan Lycke

Grafisk designer

johan.lycke@ohmy.nu

Magnus Lindberg

Kreatør

magnus@ohmy.nu

Petter Widberg

Kundeansvarlig

petter@ohmy.nu

073 956 49 49

Viktor Löfgren

Utvikler

viktor@ohmy.nu

Sandra Bergström

Art director

sandra@ohmy.nu

Karolina Sandberg

Byråsjef, studio

karolina.sandberg@ohmy.nu

073 310 15 66

Lina Hovling

Foreldrepermisjon

lina@ohmy.nu

Nina Frank

Ansvarig ateljé

nina@ohmy.nu

Jesper Andersson

Prosjektleder

jesper.andersson@ohmy.nu

073 903 54 13

Josefin Svenberg

Sjefredaktør

josefin.svenberg@ohmy.nu

Christian Gustavsson

Fotograf

christian.gustavsson@ohmy.nu

Amanda Berglund

Art director

amanda@ohmy.nu

Aron Sundberg

Designer

aron@ohmy.nu

My Dahlstrand

Foreldrepermisjon

my@ohmy.nu

Daniel Cederlund

Skribent

daniel@ohmy.nu

Anna Beije

Art director

anna.beije@ohmy.nu

David Larsson

Innholdsprodusent

david.larsson@ohmy.nu

Kristofer Hedlund

Fotograf

kristofer@ohmy.nu

Andreas Wirf

Art director

andreas.wirf@ohmy.nu

Therese Johansson

Redaktør

therese@ohmy.nu

Jozef Lego Silfverberg

Prosjektleder

jozef@ohmy.nu

070 590 30 09

Emelie Andersson

Innholdsstrateg

emelie@ohmy.nu

Fanny Lundstedt

Foreldrepermisjon

fanny.lundstedt@ohmy.nu

Emma Österberg

Art director

emma@ohmy.nu

Sigrid Malmgren

Fotograf

sigrid@ohmy.nu

Jennifer Åström

Prosjektleder

jennifer@ohmy.nu

Erik Backlund

Prosjektleder

erik.backlund@ohmy.nu

Carin Sundberg

Prosjektleder

carin.sundberg@ohmy.nu

Gustav Felander

Prosjektleder

gustav@ohmy.nu

Emma Thordin

Prosjektleder

emma.thordin@ohmy.nu

Carolina Zethraeus

Prosjektleder

carolina@ohmy.nu

Malin Letser

Redaktør

malin@ohmy.nu

Erik Stehr

Distributør

erik.stehr@ohmy.nu

Charlotte Frandell

Filmfotograf og produsent

charlotte.frandell@ohmy.nu

Agnes Ådell

Prosjektleder

agnes@ohmy.nu

Anna Thanner

Tekstforfatter

anna@ohmy.nu

Linus Nygren

Filmfotograf og produsent

linus.nygren@ohmy.nu

Madeleine Grem-Nielsen

Prosjektleder

madeleine@ohmy.nu

Tobias Gustafsson

Utvikler

tobias.gustafsson@ohmy.nu

Thomas Rang

Designer

thomas.rang@ohmy.nu

Linda Fritiofsson

Redaktør

linda.fritiofsson@ohmy.nu

Lucas Löf

Kreatør

lucas@ohmy.nu

Klara Stefansson

Redaktør

klara@ohmy.nu

Christoffer Granström

Art director

christoffer@ohmy.nu

Ruben Ruthberg

Animatør

ruben.ruthberg@ohmy.nu

Maja Wijkström

Designer

maja@ohmy.nu

Daniella Näslund

Art director

daniella.naslund@ohmy.nu

Ivan Åkerberg

Grafiker og animatør

ivan@ohmy.nu

Rickard Almqvist

Redaktør

rickard.almqvist@ohmy.nu

Bodil Johansson

Butikkutvikler

bodil@ohmy.nu

070 667 48 88

Johan Eriksson

Utvikler

johan.eriksson@ohmy.nu

Lina Larsdotter Åström

Utvikler

lina.larsdotter@ohmy.nu

Markus Tiburzi

Teknisk prosjektleder

markus@ohmy.nu

Kajsa Wimmer

Strateg

kajsa.wimmer@ohmy.nu

Tobias Filipsson

Designer og illustratør

tobias@ohmy.nu

Jakob Dahlbäck

Produsent

jakob@ohmy.nu

Frida Ågren

Prosjektleder

frida@ohmy.nu

070 619 88 89

Emil Johansson

Produsent

emil@ohmy.nu

Andreas Sundström

Sjefutvikler

andreas@ohmy.nu

Erik Rosengren

Animatør

erik.rosengren@ohmy.nu

Erik Lindgren

Utvikler

erik@ohmy.nu

Markus Eliasson

Utvikler

markus.eliasson@ohmy.nu

Fredrik Lindblom

Utvikler

fredrik.lindblom@ohmy.nu

Andreas Johansson

Utvikler

andreas.johansson@ohmy.nu

Mikael Svensson

Utvikler

mikael.svensson@ohmy.nu

Joakim Andersson

Utvikler

joakim.andersson@ohmy.nu

Marcus Öhman

Utvikler

marcus.ohman@ohmy.nu

Hans Wikström

Regnskapsfører

hans@ohmy.nu

Patrik Ljungman

Kontorsjef, skribent og fotograf

patrik.ljungman@ohmy.nu

073 312 72 54

Jessica Jäderås

Foreldrepermisjon

jessica@ohmy.nu

Monica Forsberg

Redaktør

monica.forsberg@ohmy.nu

Martin Knutsson

Art director og illustratør

martin@ohmy.nu

Kent Johansson

Redaktør

kent.johansson@ohmy.nu

Fredric Pihl

Art director

fredric.pihl@ohmy.nu

Povel Arwidson

Skribent

povel@ohmy.nu